Aby boli Vianoce SLADKÉ

Aj takto môžu vyzerať Vianoce u vás doma. Pokojné, bez stresu zo siahodlhých príprav, voňajúce škoricou, vanilkou a orieškami.

My sme si ich vyskúšali v predstihu. A už sa nevieme dočkať Vianoc!

Naše balíčky suchého pečiva a tradičných zákuskov vám pripravíme s láskou na celé vianočné obdobie od Adventu až po Troch kráľov, aby ste aj tento rok mohli vašim blízkym, očakávaným aj neočakávaným návštevám naservírovať sladkosti pre hostí bez starostí.

Rozprávkový vianočný servis, ktorý vidíte na fotografiách, nájdete v predajni Villeroy & Boch v budove Crystal Palace, vedľa nákupného centra Aupark (vchod je z ulice Horný Val).

Kompletnú vianočnú ponuku koláčikov na sviatočné dni nájdete na našom webe a môžete objednávať cez náš e-shop od 15. 10. len do naplnenia výrobných kapacít. Tento rok sme pre vás pripravili rozšírenú predvianočnú adventnú ponuku, vianočnú ponuku koláčikov pripravenú na 22. 12., mix cheesecake či oškvarkové pagáče na Silvestra a tiež Trojkráľovú ponuku. Všetko nájdete na našom e-shope.

Dlho neváhajte, každá ponuka je limitovaná, aby sme vám dokázali napiecť čerstvo a v takej kvalite, na akú ste u nás zvyknutí. Oslaďte si Advent, Vianoce či Nový rok sladkostami pre hostí.

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK