Aj sladkosti zostávajú doma: Máme dočasne zatvorené

Aktuálna výnimočná situácia si vyžaduje výnimočné riešenia. Žiaľ, hoci sme nedávno otvorili novú trnavskú prevádzku a tešili sme sa, ako naše zákusky a koláčiky si vďaka tomu budú môcť vychutnávať aj Trnavčania a ľudia z okolia, museli sme zatvoriť. Teda, zatiaľ nemuseli, sami sme sa rozhodli, aj keď to nebolo ľahké rozhodnutie. Prečo?

Lebo cítime zodpovednosť. Za svojich blízkych, za náš tím a v neposlednom rade aj za vás. Aj keď sme online cukráreň, zákusky a koláče pečú skutoční ľudia. A pečú ich pre ďalších skutočných ľudí. Keďže zdravie je to najcennejšie, čo máme, rozhodli sme sa chrániť ho maximálne tak, ako je v našich silách.

Od 16. marca do 28. marca 2020 preto máme dočasne zatvorené.

Dnes (13. 3.) a zajtra máte ešte možnosť navštíviť nás v Žiline aj v Trnave a prevziať si objednávky. Ak máte záujem o balíček suchého pečiva, môžete sa zastaviť tiež. Príďte však prosím len v prípade, ak ste zdraví a necestovali ste v uplynulom čase do rizikových krajín. Dovoľujeme si vás tiež požiadať, aby ste preferovali platbu kartou. My sa zase vynasnažíme, aby ste boli u nás v bezpečí – pravidelne dezinfikujeme kľučky a dôkladne vetráme priestory po každom klientovi.

A čo potom? Uvidíme. Budeme sa riadiť pokynmi autorít aj zdravým rozumom. O všetkom vás však budeme informovať – na sociálnych sieťach a na našom webe. 

Hlavne nezabúdajme v sebe živiť nádej, že to všetko rýchlo prejde a budeme si opäť vychutnávať čaro všedných dní, výnimočnosť rodinných osláv a priateľských stretnutí, ubolené nohy po pretancovanej svadobnej noci. A to všetko s našimi koláčikmi.

Tešíme sa na vás v sladkostiach, veríme, že do skorého videnia!

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK