Na Veľkú noc napečieme! Ako bude prebiehať výdaj a dá sa ešte balíček objednať?

A ani tento rok si nenecháme ujsť príležitosť napiecť pre vás a vašu rodinu veľkonočný balíček namixovaný zo šťavnatých punčákov, lahodných laskoniek, neodolateľných kávových zŕn, špicov a ďalších obľúbených koláčikov. Aké zmeny nás aj vás však čakajú?

V prvom rade vám chceme poďakovať za priazeň! Keďže sme zavalení vašimi telefonátmi a dopytmi, čo bude s vašimi veľkonočnými objednávkami, cítime povinnosť nenechať vás v štichu. A obrovskú vďačnosť, že si bez našich koláčikov neviete predstaviť sviatky jari. Preto sme sa rozhodli nesklamať vás – a napiecť, ako sme mali v pláne. Tešiť sa môžete na veľkonočný balíček – mix tradičných a exkluzívnych koláčikov, medzi ktorými si dozaista každý nájde ten svoj obľúbený.

Veľkonočný balíček obsahuje 88 kusov koláčikov 17-tich druhov: punčový rez, sunquick rez, medový rez, opitý Izidor, likérový špic, parížsky rožok, orechová laskonka, kávové zrno, višňová gulička, brownie, makrónka, zázvorové truffle, karamelová tartaletka, linecké pečivo, orechová šuhajda, orechová griláž, florentínky. V ponuke nájdete tiež balíček makróniek v jarných farbách.

Zdravie na prvom mieste!

Prísne hygienické štandardy a bezpečnostné opatrenia sú u nás vždy na prvom mieste – a vždy ideme na maximum. Preto budeme priestor odteraz aj pravidelne dezinfikovať germicídnymi žiaričmi, teda špeciálnymi zariadeniami využívanými aj v zdravotníctve na ničenie choroboplodných zárodkov, vírusov a baktérií.

Nad rámec bežných dní tiež budeme dezinfikovať všetky povrchy a kľučky dezinfekčnými prostriedkami určenými na prácu v potravinárstve.

Naši cukrári a zamestnanci navyše obdržali zoznam špeciálnych nariadení, ktoré musia dodržiavať aj mimo práce, aby sme minimalizovali akékoľvek zdravotné riziko.

Uvedomujeme si, akú dôveru do nás vkladáte a ani náhodou vás nehodláme sklamať. Tomu sme prispôsobili aj výdaj koláčikov.

Ako bude prebiehať veľkonočný výdaj?

Čo najviac bezkontaktne, pohodlne a bezpečne!

1. Balíček si objednáte vopred (do 27. 3.) cez náš web http://www.sladkostiprehosti.sk, nájdete ho v sekcii Sviatočná ponuka. Zaplatíte ho vopred elektronicky.

2. Výdaj bude prebiehať na Zelený štvrtok, teda 9. 4., v Žiline, v Nitre aj v Trnave. Balíčky vám odovzdáme vonku na základe vašej objednávky (v prípade nepriaznivého počasia pod ochranným stanom). Kartóny sa nebudú otvárať.

3. Keďže budeme dodržiavať hygienické opatrenia – teda používať rúško/respirátor a rukavice, žiadame aj vás o zodpovednosť! Prosíme preto, aby ste si po balíčky prišli len v prípade, že budete úplne zdraví a nezabudli si rúško a ideálne tiež rukavice.

Veľkonočný balíček si ešte stále môžete objednať do 27. 3.

PS: Ak ste si už veľkonočný balíček stihli objednať dávnejšie, v priebehu budúceho týždňa vás budeme telefonicky kontaktovať s doladením detailov platby či prevzatia.

Tak si spoločne držme palce, aby sme toto obdobie čo najlepšie zvládli. Veríme, že čoskoro v plnej sile rozbehneme aj objednávky na rodinné oslavy či výslužky na svadby. O možnostiach objednávok a expresného výdaja vás budeme informovať na našom webe a sociálnych sieťach. Ak máte akékoľvek otázky už teraz, pýtajte sa, sme tu pre vás.

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK