NOVINKA Etažérové torty na oslavu, svadbu aj firemnú párty

Vysnívaná svadobná či slávnostná torta nemusí byť iba poschodová! Pripravili sme pre vás alternatívu, ktorá je neprehliadnuteľná a navyše ekonomická a praktická. Také riešenia máme rady!

Vyskladajte si svoju etažérovú tortu a ulahoďte chuťovým preferenciám všetkých vašich hostí. Ako to funguje? Jednoducho! Vyberte si z našej ponuky akékoľvek torty, osviežujúce cheesecake či vznešené Pavlovky a skombinujte ich na vyvýšené podnosy, ktoré máte doma, prípadne sa informujte o možnosti zapožičania od nás a potešte aj tých najnáročnejších hostí.

Torty vám vieme pripraviť už nakrájané, odpadnú vám teda starosti s krájaním a tiež ušetríte množstvo času, ktorý môžete venovať svojim hosťom.

Či už potrebujete slávnostnú tortu na firemný event, oslavu narodenín či menšiu či väčšiu svadbu, z našej ponuky si zaručene vyberiete. Aktuálne máme v ponuke takmer 40 druhov, ktoré pre vás dokážeme upiecť presne vtedy, kedy budete potrebovať.

Dobrý tip: Nie sú torty nič pre vás? Čo by ste povedali na alternatívu v podobe cupcakes, dezertov v pohárikoch či malých Pavloviek?

Celý sortiment tort si môžete pozrieť a na pár klikov objednať TU.

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK