Oslávili sme prázdniny v Bubliboome!

Koniec školského roka a začiatok prázdnin treba poriadne osláviť. Vybláznili sme sa v našom obľúbenom žilinskom domčekovom obchodíku pre malé, veľké aj dospelé deti – v Bubliboome.

Jedno letné ráno sme si parádne osladili – prestreli sme candy bar, navozili koláčiky & deti a ako to vyzeralo? To si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Už ste boli v Bubliboome boli? Majitelia, Katka s Romanom si dávajú záležať na výbere dodávateľov – preferujú lokálnych, ktorí za svojou značkou schovávajú jedinečný príbeh. A to sa nám páči!

Pamätáte si Sašku? Pomáhala nám so stylingom cupcakeov.

Naša oslava prázdnin pripomínala trochu narodeninovú. Nechýbali ani torty! Inšpirujte sa napríklad detskou narodeninovou tortou, na ktorú nezostane spomienka len v chuťových pohárikoch, ale aj v podobe krásnej drevenej hračky na poličke. A nič viac netreba! Vyberte si z našej ponuky akúkoľvek tortu na oslavu, dolaďte ju hračkou, sviečkou či zapichovacím číslom a máte istotu, že si pochutia malí aj veľkí. Ekonomicky a bez starostí.

Hračky, ktoré vidíte na fotkách, si môžete kúpiť priamo v Bubliboome alebo na ich vynovenom e-shope.

A čo servírovanie? V našej ponuke nájdete aj papierové etažérové podnosy vyrobené presne na takúto príležitosť. Ak si z nich drobci po oslave neurobia lietajúce taniere, dajú sa využiť opätovne – sú vyrobené z pevného kartónu.

Všimli ste si novinku? Nadýchané bábovečky si už onedlho budete môcť objednať v našom e-shope – nielen na detskú oslavu, ale aj pre kolegov do práce či na víkendový piknik. Vďaka formám Villeroy & Boch, v ktorých ich pečieme, majú krásny tvar, čo poviete?

Nádoba na drinky aj s pohárikmi sú tiež z Villeroy & Boch, kde nájdete parádne kúsky nielen na detské oslavy.


A koláčiky? Tie sú zo sladkostí pre hostí! Chceli by ste podobný candy bar – detský bar so sladkosťami do škôlky či domov na oslavu narodenín vášho drobca? Ozvite sa nám, niečo spolu vymyslíme!

Ďakujeme, Bubliboom, za parádnu atmosféru, „vaše“ deti, hračky a, samozrejme, nádherný priestor na fotenie. A za to, že vďaka vám môžu byť detské izbičky pohladením pre dušu.

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK