Svadobná výstava v Event House: Priniesli sme sladkosti pre (svadobných) hostí

Už sa nevieme dočkať novej svadobnej sezóny 2020! Preto sme s veľkou radosťou prijali pozvanie na štvrtý ročník obľúbenej Svadobnej výstavy v priestoroch žilinského Event House, ktorá sa uskutočnila 17. 11. 2019.

Svadobné výstavy majú parádnu atmosféru. A táto je vďaka industriálnym priestorom úplne špecifická! Na jednom mieste si stovky návštevníkov mohli vyhliadnuť šikovného svadobného fotografa, milé darčeky pre hostí, ale aj neprehliadnuteľnú výzdobu, dekorácie či najlepšie svadobné koláčiky. A preto sme tam nemohli chýbať ani my.

Budúcim nevestám a ženíchom a ich rodinným príslušníkom či kamarátom sme priniesli na ukážku výslužky v troch veľkostiach, ktoré ponúkame v našom e-shope, tiež balíčky tradičných a exkluzívnych koláčikov, oškvarkové pagáče či moravské koláčiky. Ochutnať mohli naše obľúbené rezy – punčák, bohémku či orechový. Nechýbala ani svadobná torta – tento rok nášmu výstavnému stolu kraľovala ľahučká Pavlova s malinami na dizajnérskom podnose.

Pre návštevníkov sme si pripravili aj malý tajný darček – kupón na zľavu na nákup ochutnávkového balíčka tradičných koláčikov na našom e-shope. Vyzdvihli ste si ten svoj?

Tešíme sa na všetky vaše objednávky na svadobnú sezónu 2020.

Potrebujete poradiť, koľko koláčikov budete asi potrebovať?

Čo si objednať vopred a čo?

A ako vyriešiť svadobnú tortu, aby bola krásna, praktická a ekonomická? Ozvite sa nám a užite si ten najsladší najkrajší deň v živote so sladkostami pre hostí.

PS: Rezervujte si termín v dostatočnom predstihu!

Výstavu organizuje svadobná agentúra SpicyWedding v spolupráci so svadobným priestorom Event House Žilina.

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK