Tip (nielen) pre deti: Bubliboom

Trošku sa vrátime v čase. V galérii nižšie nájdete, ako to vyzeralo minulý rok v lete, keď sa sladkosti pre hostí spojili na jedno prázdninové dopoludnie s Bubliboomom.

Bubliboom je jedna z našich žilinských srdcoviek. Neprehliadnuteľný obchod s domčekmi naplnenými hračkami, hrami, ale aj oblečením a doplnkami pre malé, veľké aj tie dospelé deti je síce aktuálne zatvorený, no navštíviť ho a nakúpiť môžete virtuálne – cez ich e-shop. A je to záchrana – ak už neviete, čím zabaviť deti, nechajte sa inšpirovať výberom od majiteľky Kataríny – každý deň nájdete na Instagrame tipy pre všetky vekové kategórie.

My sa už nevieme dočkať, kedy sa s v takejto zostave uvidíme opäť.

Nateraz to najlepšie, čo môžeme urobiť, je správať sa zodpovedne a #zostatdoma.

Tak si to spríjemnime koláčikmi zo sladkostí, ktoré si môžete prísť vyzdvihnúť cez náš špeciálne upravený bezkontaktný výdaj a aby ste si ich vychutnali v tichu a pri teplej káve, deti zabavte hrou z Bubliboomu.

Kartové, spoločenské, zábavné aj logické, tvorivé sady, vystrihovačky, puzzle, omaľovánky či knižky vám po objednaní www.bubliboom.sk prídu pohodlne domov kuriérom alebo si ich môžete vyzdvihnúť po osobnej dohode. 

zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK