Zo zákulisia sladkostí pre hostí: Ako funguje e-shop s koláčikmi?

Zaujíma vás, ako fungujeme? Akú cestu musia prejsť koláče, kým sa dostanú na váš stôl? Z čoho pečieme, kedy pečieme, koľko nás je? Pripravili sme si pre vás sériu blogov zo zákulisia sladkostí pre hostí. 

1. Poctivé suroviny

Pečieme z kvalitných, poctivých, prírodných surovín. V našej špajzi nenájdete žiadne polotovary. Pečieme z vajíčok od šťastných sliepok, používame slovenské múky a aj klasický cukor, aký používali naše staré mamy. Aj tie dobre vedeli, že pri pečení je jednoducho potrebný ako soľ.

Aby nám všetko šlo ako po masle, maslo v našej kuchyni chýbať nemôže. Vyberáme si výrobcov, ktorým veríme, s ktorými máme vybudovaný stabilný vzťah a ručia nám za kvalitu. Vďaka tomu naše plnky držia tak, ako majú, koláčiky ohromia vaše chuťové poháriky, čokoládové polevy sa rozplývajú na jazyku… Používame džemy, ktoré bez obáv dáme na raňajky aj svojim deťom.

Pečieme rovnako ako doma pre našich najbližších. S láskou a trpezlivo. Akurát je nám tu asi trochu veselšie – v kuchyni plnej žien sa to ani inak nedá.

2. Vždy čerstvé zákusky a koláče

Nepečieme do zásoby alebo „pre prípad“. Investovali sme do sofistikovaného objednávkového a skladového systému, vďaka ktorému máme dokonalý prehľad o zákazníckych objednávkach a pečenie a finalizovanie máme naplánované tak, aby koláče a zákusky boli vždy čerstvé, pripravené len pár hodín pred tým, ako zabalené v krabici budú čakať na príchod zákazníka.

Pečieme na celé plechy, rovnako, ako to robili naše staré mamy. Občas teda zostane zopár punčákov, laskoniek či štafetiek. Vtedy ich „nabalíčkujeme“ a ponúkame na voľný predaj. To, čo bude v ponuke napríklad najbližší piatok či v sobotu nájdete vždy na našom webe.

3. Online objednávanie, ktoré šetrí čas aj peniaze

Sme najmä online cukráreň – taký e-shop so zákuskami. Vďaka prehľadnej ponuke a jednoduchému objednávkovému systému si môžete za pár sekúnd vyklikať, koľko koláčikov potrebujete, pokombinovať druhy, ako sa vám hodí alebo si vybrať niektorý z našich preddefinovaných balíčkov – mixov koláčikov.

Narozdiel od objednávky cez e-mail, telefón alebo osobne tak ušetríte 5 % z ceny. Zľava vám bude automaticky odpočítaná z celkovej hodnoty objednávky, keď sa na webe zaregistrujete a prihlásite.

4. Špeciálne ponuky

Pred Vianocami, Veľkou nocou, ku Dňu žien, matiek, či otcov, jednoducho vtedy, keď má každý chuť maškrtiť, pohostiť, potešiť, pripravujeme pre vás špeciálne limitované ponuky balíčkov či konkrétnych dezertov, ktoré bežne v ponuke nemáme.

Preto sa nás oplatí sledovať napríklad aj na Facebooku a Instagrame, kde o každej limitke informujeme v dostatočnom predstihu.

Via:
Tags:
zatiaľ žiadne komentáre

Komentáre sú uzavreté

© 2019 SLADKOSTIPREHOSTI.SK